23 жовтня відбулося засідання Методичного Об’єднання вчителів суспільно –гуманітарного циклу.
На засіданні було розглянуто багато важливих питань. Одним із головних питань, на яке звернули особливу увагу це – «Етапи діагностування навчальних втрат». Заступник директора з навчально- виховної роботи Тетяна Юріївна провела практичне заняття, щодо діагностичного тестування учнів та планування роботи з коригування навчальних втрат. Голова МО Віта Вікторівна ознайомила з новаціями закону «Про освіту» . Також обговорили ефективність використання інтерактивних технологій під час дистанційного навчання. Досвідом роботи поділились вчителі. Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці. Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. І, хоча члени Методичного об’єднання досвідчені педагоги, кожен з них дізнався щось нове, поповнив свої знання.
![Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395655053_349704364201491_3178341310557106536_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hxLoZg1NJNYAX-hqEM0&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfB5_kxpewhyfEmb1pr_5s_pYC1j4T2xvIs4c39XDtbnrg&oe=653D633B)
![Возможно, это изображение 11 человек, люди учатся, стол и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/394507961_349527674219160_3266059886758892690_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=580sZVEl7QcAX8j0dv6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDoqdtD_2UGDtTGzPlDQ_6E3Jza9cdomF18eSQURzFJpg&oe=653CE5D2)